Acı Kaybımız – Ekrem Öztürk

Kategori: Duyuru | 0

Cenaze Bilgileri (Güncelleme)

Ekrem Öztürk’ün cenazesi önce İstanbul’a götürülüp oradan 19 Ağustos Pazartesi günü sabah uçakla Antalya’ya götürülecek. Cenaze töreni, Alanya, Mahmut Seydi Köyünde öğlen namazını takiben yapılacak, daha sonra da arkadaşımızın naaşı Mahmut Seydi mezarlığına defnedilecek.

17 Ağustos Cumartesi, Bilecik’teki Harmankaya Kanyonu geçişi sırasında ani yağış sonrası oluşan sele kapılan Ekrem Öztürk’ü ne yazık ki kaybettik. Olayla ilgili ön rapora bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Federasyonumuzun Sosyal Medya Sorumlusu olan Ekrem’in kaybından dolayı büyük üzüntü içerisindeyiz. Tüm arkadaşlarına ve ailesine sabır diliyoruz.

Ekrem Öztürk

Ekrem Öztürk, 3 Şubat 1994 tarihinde doğdu. Anadolu Üniversitesi İletişim Tasarımı bölümünü kazandı ve 2018 yılında başarıyla tamamladı. Akademisyen olmak istiyordu, idealleri vardı ve onların peşindeydi.

Anadolu Üniversitesi’nde mağaracılık ile tanıştı. Eskişehir Mağara Araştırma Derneği’nde ve Anadolu Üniversitesi Doğa Sporları Kulübü’nde eğitim sorumluluğu, malzeme sorumluluğu, başkan yardımcılığı gibi bir çok görev üstlendi. Türkiye Mağaracılık Federasyonu sosyal medya sorumlusuydu. Sorumluluktan hiç kaçmadı. Öğrendi ve öğretti, tartıştı bazen. Doğruyu hep birlikte aradık. Konuşmayı severdi, becerirdi de. Çok şey öğrendik ondan. Sayısız faaliyete katıldı, sayısız dost edindi, liderdi, iyiydi, güvenilir bir mağaracı, ekip arkadaşı, dost, can yoldaşıydı. 2019 yılında Galatasaray Üniversitesi Stratejik İletişim Yönetimi yüksek lisans programını kazandı.

“İnsanoğlu, hangi yaşta ve hangi konumda bulunursa bulunsun; şayet akil bir kişi ise, hep üretmek ve aklını hayatının sonuna kadar kullanmak ve öldükten sonra ürettiği güzel şeylerle anılmayı istemelidir.”

Ekrem Öztürk

Fotoğraf Galerisi